Nehtová modeláž gelem

Velmi oblíbená služba především pro svůj okamžitý výsledek. Díky ní se vaše nehty změní během několika minut k nepoznání. Zahrnuje provedení základní manikúry, prodloužení vlastního nehtu šablonou na požadovanou délku, jemné zdrsnění nehtu, nanesení třífázového materiálu s požadovaným efektem (colorlook, frenchlook), následné očištění nehtu a závěrečnou výživu nehtové kůžičky.

Doplnění modeláže

Navštěvují zákaznice, které mají své nehty prodloužené gelem. Doplněním se řeší odrostlý materiál na nehtech cca po 3-5 týdnech po jejich prodloužení nebo obnovení. 

Zpevnění přírodních nehtů

Je vyhledáváno zákaznicemi, které chtějí mít své nehty přirozené, ale ochráněné před lámáním či třepením. Takto zpevněný nehet je odolný vůči mechanickým vlivům a jeho délka je závislá na přírodní délce nehtu. Technika nanášení je obdobná jako u nehtové modeláže výhradně materiálem určeným na přírodní nehty. Výsledný efekt nehtu je velmi tenký. 

Doplnění po zpevnění

Navštěvují zákaznice, které mají své nehty zpevněné materiálem na přírodní nehty. Úpravou se řeší odrostlý materiál na nehtech nejdéle po 3 týdnech po jejich zpevnění. Původní materiál se z nehtu odbrušuje a nehet se zkracuje, cca na původní délku přírodních nehtů.

Odstranění nehtové modeláže

V případě navrácení se k přírodním nehtům je původní materiál z nehtu odstraněn (broušením) a na vlastní nehet je poté aplikována kúra pro jeho vyživení. 

Úpravy nehtové modeláže

Zahrnuje případné úpravy nehtu v době mezi doplněními, např. zkrácení, znovuobnovení lesku, případně opravy zlomeného nehtu vlastním mechanickým poškozením. 

Kosmetické ošetření rukou

Zahrnuje peeling, masáž a výživný zábal. Tuto službu je možné využít jak po nehtové modeláži či doplnění, tak po službě Lac & GO. Vaše ruce budou po této proceduře velmi jemné, bohatě vyživené a dokonale zrelaxované. Celkový čas včetně zábalu je cca 30 min.

Ošetření rukou

Jde o samostatnou aplikaci peelingu a výživného krému. Díky této proceduře dosáhnete intenzivního a potřebného ošetření vašich rukou ve velmi krátkém čase. Službu je možné využít po nehtové modeláži, doplnění, či službě Lac & GO. Celkový čas je cca 10 min.

Parafínový zábal

Parafínový zábal je ošetření za pomoci teplého vosku, díky kterému dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci vaší pokožky. Je velmi účinný především na vysušenou a popraskanou kůži nejen na rukou, ale i v okolí nehtů. Zároveň má velmi silné regenerační a omlazující účinky a příjemně uvolní i svaly a klouby. Výsledkem je nejen dokonale vyživená, ale také příjemně odpočinutá pokožka.
Parafínový zábal doporučujeme aplikovat po ošetření, případně kosmetickém ošetření rukou. Jeho působení pak bude intenzivnější. 

Lac & GO (Shellac)

Jde o běžné lakování nehtů po provedení základní manikúry jen s tím rozdílem, že každá nalakovaná vrstva se vytvrzuje v UV/LED lampě. Po nalakování a závěrečném ošetření nehtů je tedy možné ihned odejít. Takto upravené nehty jsou odolné vůči poškrábání a nanesený lak vydrží na nehtech bez poškození až 14 dní. Odstranění materiálu se provádí buď jeho rozpuštěním nebo odbroušením (frézami určenými výhradně na přírodní nehty).